Folie na okna

Folie na okna jsou speciálním druhem reklamních samolepicích folií. V oblasti reklamy nacházejí své uplatnění především ve výlohách obchodů, barů či restaurací nebo na oknech dopravních prostředků. Nicméně je možné je umístit na jakékoli okno či prosklenou plochu. Polep výlohy či okna se dá provést zvenku i zevnitř, v podobě částečného poletu i celoplošného polepu a záleží tedy pouze na vaší volbě.

Podle našich zkušeností je výlep folií na okna efektivním způsobem, jak na váš podnik či produkt přitáhnout žádanou pozornost a jak o sobě dát vědět. Aby byla vaše reklama ještě účinnější, je přitom vhodné aplikovat folie na sklo spolu s dalšími reklamními technikami, jako je například umístění bannerů ze síťoviny (Mesh), které vám také rádi zajistíme.

Folie jsou šité na míru klientovi a vychází do posledního detailu z jeho požadavků a potřeb reklamní kampaně, pro niž jsou určeny. Díky široké nabídce druhů folií, jsme schopni vyrobit folii nejen jakékoli barvy či velikosti, ale také doslova jakéhokoli tvaru. Dokážeme vám vyrazit nejrůznější obrazce nebo i reklamní loga všech stylů a rozměrů. Důležitým parametrem reklamní folie je také její průhlednost a prostupnost denního světla. Ta závisí na druhu folie, jejím rozměru či odstínu jejího potisku. Obecně se však dá říct, že dokážeme vyrobit takové folie, u kterých je průhlednost snížena jen minimálně.

Stejně jako v jiných oblastech, i zde se cena reklamy odvíjí od mnoha proměnných, jako jsou velikost či tvar použité folie nebo její druh a kvalita. Pokud již máte představu o konkrétní podobě výsledné reklamy, chtěli byste využít naše služby a máte zájem o předběžnou cenovou nabídku, neváhejte a kontaktujte nás. Pokud byste rádi reklamní folie na okna (či na sklo) ve své reklamě využili, ale nevíte přesně jak, rádi vám poradíme a na základě vzájemné spolupráce a dohody sestavíme grafický návrh