Vylepujeme plakáty a samolepící folie

Pro své klienty zajišťujeme výlep a instalaci papírových i pvc materiálů všech rozměrů, a to do exteriérů i interiérů. 

 

Samolepicí fólie

Jedním z nejhojněji využívaných způsobů outdoorové, ale i indoorové reklamy jsou univerzálně použitelné samolepící folie, které se řadí do tzv. řezané grafiky. Samolepící folie lze umístit na výlohu nově otevíraného obchodu či obchodu lákajícího zákazníky na právě probíhající akce a slevy; na karoserii firemních či soukromých automobilů nebo na jiné dopravní prostředky; na eskalátory nákupních center; na podlahy metra či supermarketu nebo na jakékoli jiné místo, které sami uznáte za vhodné.

Výhodou samolepících fólií je jejich životnost, která činí až 5 let, a snadná instalace i následné odstranění, v porovnání s jinými způsoby outdoorové či indoorové reklamy. Samolepících fólií existuje nepřeberné množství, díky čemuž jsme schopni pro vás zajistit polep téměř všech materiálů. Ideálním místem pro výlep přesto zůstávají povrchy, které jsou hladké, pevné, nekorodující a nepropustné. V případě dlouhotrvajících outdoorových reklam jsme schopni folie laminovat, čímž je ochráníme proti nepřízni počasí a dodáme jim tak na životnosti.

Samozřejmostí pro nás je zajištění samolepících fólií v takovém formátu, rozměru, tvaru a barevném provedení, jaké si budete přát. Jelikož se jedná o takzvanou řezanou grafiku, jsme schopni pro vás vytvořit nejenom reklamy klasických formátů, ale také například loga nejrůznějších stylů a velikostí. Taktéž je možné si zvolit mezi lesklým a matným povrchem fólie. Díky široké škále nabízených folií jsme schopni vám navrhnout řešení, které pro vás bude zajímavé nejenom po reklamní, ale také po finanční stránce.

Máte-li zájem využít k propagaci vašeho produktu či firmy samolepicí folie nebo vás zajímá přibližná cenová kalkulace, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku, případně si s vámi smluvíme osobní schůzku a projekt s vámi probereme.

 

Ukázky naší práce si můžete prohlédnout dole v galerii.


Výlepy plakátů